PetCity suņu skola palīdz veidot savstarpēju saprašanos starp suni un viņa cilvēku.

Pieredzējušu un prasmīgu kinologu pavadībā, suņu saimnieki mācās izprast suņa ķermeņa valodu un to, kā motivēt savu suni strādāt visdažādākajos apstākļos. Nodarbību laikā suņu saimnieki iemācās kā secīgi, pacietīgi, un efektīvi apmācīt savus četrkājainos draugus.

PetCity suņu skolā tiek izmantotas mūsdienīgas apmācības metodes, kuras pozitīvā veidā motivē suni strādāt, nevis piespiedu kārtā, izmantojot sodīšanu.

PetCity suņu skolā strādā profesionāli un klientu augsti novērtēti treneri – kinologi: Ivars Lilpēteris un Jūlija Elsa, kuri palīdzēs risināt arī dažādas suņa uzvedības problēmas. Tāpat suņu skola ir lielisks veids, kā socializēt savu mīluli! Tiekamies?

PetCity suņu skola piedāvā:

Piedāvājam arī iespēju kopā ar treneri blakus esošajā zoopreču lielveikalā izvēlēties Tavam mīlulim piemērotākos produktus un aprīkojumu treniņiem.

Suņu skolu var apmeklēt jebkuras šķirnes un arī bezšķirnes suņi no 2 mēnešu līdz pat seniora vecumam. Jo ikviens suns ir pelnījis iegūt izglītību, savukārt saimnieks – uzticamu un klausīgu sabiedroto!

Grupu nodarbības notiek PetCity Akropole un PetCity Viesturdārzs telpās, savukārt individuālās nodarbības pēc vienošanās – PetCity telpās, pie klienta mājās vai citā norunātā vietā.   
Suņu un viņu saimnieku ērtības labad, abās apmācību vietās pieejama bezmaksas autostāvvieta.