Agnese Bunka – Bogdanova

PetCity suņu skolā Agnese darbojas jau no 2020.gada nogales. Par suņu trenera amatu sapņoja jau ilgi, līdz izdevies šo sapni īstenot. 
“Mīlestība pret suņiem man jau ir no agras bērnības. Dikti pārdzīvoju, ka citiem bērniem bija suns vai kaķis, bet man vecāki neļāva, jo dzīvoklī būtu grūti dzīvnieciņam. Pēc ilgstošākas lūgšanas mamma tomēr ļāva paņemt kaķēnu, bet sirds joprojām lūza pēc pašai sava kucēna. Tad nu pēc vairākiem gadiem, kad biju jau lielāka, klasesbiedrene kādu dienu saka, ka viņas sunim piedzimuši kucēni. Lai atbraucu paskatīties. Pierunāju līdzi doties arī vecākus. Tajā dienā viens īpašs vācu aitu sugas kucēns ierāpās tētim klēpī, tā iekarojot viņa sirdi. Pēc mēneša šis kucēns ieradās pie mums savās jaunajās mājās.
Šī mīlestība pret suņiem nav vārdiem izskaidrojama, katrs suns manī raisa smaidu un vēlēšanos paglaudīt, sabužināt. Un šī lielā mīlestība mani arī aizveda līdz vēlmei apgūt prasmes trenera amatam. Esmu saņēmusi LKF serifikātu, kā arī suņu uzvedības speciālistes diplomu no Norvēģijas suņus skolas International Dog Trainer School. Ikdienā turpinu apgūt interneta vidē pieejamās apmācības un sekoju līdzi aktualitātēm par suņu apmācību metodēm. Esmu ļoti pateicīga par iespēju darīt to, kas sirdij tuvs. Pēc katras nodarbības esmu priecīga un saņēmusi kārtīgu enerģijas devu.” 

29749708
agnese.bunka@petcity.lv

Pakalpojumi

Nodarbības, kuras vada Agnese

Individuālas apmācības suņiem

Individuālās nodarbības

Suņu skola

Pamatpaklausības nodarbības

1. līmenis