Jūlija Elsa

Šobrīd Jūlija audzina bērnus, un mēs ļoti, ļoti gaidām viņu atpakaļ ap martu!

Jūlijas Elsas mīlestība pret suņiem aizsākās jau agrā bērnībā. Kā pati Jūlija smejas: “jau kopš bērnības mācēju lasīt no suņu acīm.”

Lai gan pašai mājās suņi nebija, taču katru sastapto ķepaini Jūlija uztvēra ar lielu mīļumu un rūpēm. Vēl maza būdama, viņa noklīdušiem sunīšiem palīdzēja atrast mīlošus saimniekus. Sapratusi, ka rūpes par ķepaiņiem ir viņas dzīves aicinājums, Jūlija kā brīvprātīgā sāka darboties Juglas dzīvnieku patversmē.

Pēc patversmē nostrādātiem 10 gadiem nolēmu, ka esmu gatava doties tālāk, vēlos uzņemties vidutājas lomu – palīdzēt cilvēkiem labāk izprast savus suņus un veidot harmoniskas un cieņpilnas attiecības starp ķepaini un viņa saimnieku.
Julija Elsa
PetCity sunņu skolas trenere

Jūlija ir ieguvusi Latvijas Kinoloģskās Federācijas sertifikātu, savas zināšanas un kinoloģijas prasmes papildinājusi, studējot suņu uzvedību pie pieredzes bagātas norvēģu treneres, grāmatu autores un suņu skolas TROLL Hundeskole vadītājas – Anne Lill Kvam. Jūlijas zināšanas regulāri tiek pilnveidotas arī dažādās konferencēs un semināros.

ūlija ir ieguvusi Latvijas Kinoloģskās Federācijas sertifikātu, savas zināšanas un kinoloģijas prasmes papildinājusi, studējot suņu uzvedību pie pieredzes bagātas norvēģu treneres, grāmatu autores un suņu skolas TROLL Hundeskole vadītājas – Anne Lill Kvam. Jūlijas zināšanas regulāri tiek pilnveidotas arī dažādās konferencēs un semināros.

Nu jau vairāk kā desmit gadus suņu saimnieki tiek konsultēti suņu uzvedības problēmu risināšanas jautājumos, pasniegtas individuālās un grupu nodarbības suņu paklausības apgūšanai, kā arī SMART DOG’s interaktīvās grupu nodarbības, kurās tiek izmantoti rotaļu elementi, meklēšanas spēles un attīstošās rotaļlietas suņiem. Arī kucēniem ir izstrādāta īpaša apmācību programma – kucēnu skola, kurā kucēni apgūst gan socializācijas prasmes, gan apgūst pirmās komandas un paklausību.

Jūlijai darbā ar suņiem patīk izmantot rotaļu un spēles elementus, piedāvāt, ko interesantu gan sunim, gan saimniekam, lai apmācība abiem būtu aizraujošs un interesants process. 

Pakalpojumi

Pakalpojumi, kurus vada Jūlija

Pamatpaklausības nodarbības

Individuālās nodarbības

Kucēnu socializācijas nodarbības

“Smart Dogs” nodarbības