Kad sāksies nodarbības?

Hendlinga grupu nodarbības notiks trešdienās uns svētdienās

Kas ir hendlings? 

Hendlings no angļu valodas handling – nozīmē prasmi vadīt. Tā ir kinoloģijas nozare, kas veltīta mākslai nodemonstrēt suni izstādē, kā arī suņa pareizu sagatavošanu šovam. Suņa demonstrēšana ringā iekļauj kustību pa noteiktu figūru, stājas, zobu un sakodiena demostrēšanu. 

Lai suns spētu iziet visus ekspertīzes etapus nevainojami, to pareizi jāsagatavo. Iesākumā nepieciešama ringa dresūra – lai suns korekti uzvestos ringā. Nedrīkst aizmirst arī par mīluļa apmatojumu – tas jāizmazgā, jāsaķemmē atbilstoši škirnes standarta prasībām.

Hendlera uzdevums ir pēc iespejas labāk parādīt suņa stiprās puses izstādes tiesnesim un noslēpt trūkumus. Protams, ir svarīgi, lai suns blakus savam hendlerim būtu pašpārliecināts un izskatītos kā uzvarētājs. Tādēļ suns ar šādas pārliecības trūkumu visticamāk nevarēs iegūt augstus rezultātus, lai cik skaists tas arī būtu.

Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā

Klātienē mēs tiksimies vienu reizi nedēļā, bet jums būs mājasdarbi, kuri jāpilda katru dienu

Katras nodarbības ilgums: 60 minūtes.

Nodarbības ilgums atkarīgs no tā, ko mēs darām, cik saražģīti ir uzdevumi, un cik ļoti noguši ir suņi.

Nodarbības paredzētas visiem suņiem.

Pirms kursa sākšanas nav nepieciešams nākt uz individuālajām nodarbībām, lai sagatavotos grupu nodarbībām. Bet ļoti iesaku pirms tam iziet kucēnu socializācijas kursu.

Maksa par nodarbību!

Vienas grupu nodarbības cena 15eur.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā pieteikties nodarbībām?

Nodarbībām var pieteikties, zvanot trenerei Valērijai – 20243053 vai rakstot uz e-pastu valerija.sunkarova@petcity.lv.

Kas jāņem līdzi uz nodarbībām?
  • Speciālā izstāžu pavada.
  • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
  • Kārumi – tādi, kurus suns viegli var norīt, piemēram, mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu.
  • Kārumu somiņa – vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir praktiski neiespējami.
  • Ērts apģērbs saimniekam.
Kur notiks nodarbības?

Pulkveža Brieža ielā 31, PetCity (Viesturdārzs)

Kādos gadījumos labāk neizvēlēties grupu nodarbības?

Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. Grupu nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.

Pieteikties

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzu sazinieties ar treneri

Nodarbības notiek:

  • P. Brieža iela 31, PetCity (Viezturdārzs)