Kad sāksies nodarbības?

[MEC id=”1837″]

Nodarbības ir paradzētas suņiem ar priekšzināšanām!

Nodarbībās mēs strādāsim pie komandu nostiprināšanas, tāpēc apmeklējot šīs nodarbības sunim jau ir jāmāk pamata komandas, savukārt saimniekam vismaz elementārā līmenī jāvar noturēt suņa uzmanība.

Ko mēs darīsim nodarbībās?

Nodarbībās strādāsim pie komandu nostiprināšanas un pacietības. Mācīsim suņiem strādāt saražģītos un izaicinošos apstākļos – kad apkārt skrien citi suņi, ir dažādi trokšņi un zemē mētājas kārumi.

Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā

Klātienē mēs tiksimies vienu reizi nedēļā, bet jums būs mājasdarbi, kuri jāpilda katru dienu. Nodarbības nenotiks kursu veidā, līdz ar to nav obligati jāapmeklē katra nodarbība, bet jo biežāk nāksiet, jo labāks būs rezultāts.

Katras nodarbības ilgums: 45-60 minūtes.

Nodarbības ilgums atkarīgs no tā, ko mēs darām, cik saražģīti ir uzdevumi, un cik ļoti noguši ir suņi.

Nodarbības cena 15eur!

Nodarbība notiks, ja uz nodarbībām pieteiksies vismaz divi suņi.
Maksimālai dalībnieku skaits – 7 suņi.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā pieteikties nodarbībām?
  1. Nospiediet augšā esošo pogu “pieteikties”
  2. Aizpildiet pieteikuma formu (jūs uzreiz saņemsiet apstiprinājuma e-pastu).
  3. Uz jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins.
  4. Rēķins jāsamaksā trīs dienu laikā, un tikai tad jūs kļūstat par pilntiesīgu apmācības grupas dalībnieku.
  5. Kad jūsu maksājums būs saņemts, jums e-pastā tiks nosūtīts apstiprinājums, ka esat ieskaitīts attiecīgajā apmācību grupā.
Kas jāņem līdzi uz nodarbībām?
  • Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
  • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
  • Kārumi – tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu.
  • Kārumu somiņa – vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
  • Ērts apģērbs saimniekam.
Kur notiks nodarbības?

Maskavas iela 257. PetCity (Akropole)

Kādos gadījumos labāk neizvēlēties grupu nodarbības?

Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. grupu nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.

Naudas atmaksa!

Ja jūs esat jau rēķinu samaksājuši, bet pārdomājat un nodarbības tomēr nevēlaties apmeklēt, jums jāsūta pieteikums uz e-pastu ivars.lielpeteris@petcity.lv. Pieteikums jāsūta ne vēlāk kā 3 dienas pirms nodarbības sākuma. Tad jūsu iemaksātā nauda tiks pārskaitīta uz nākamo nodarbību. Pretējā gadījumā nauda par nodarbībām netiks atgriezta.

Pieteikties