suņu skolas pamatpaklausības nodarbības

Kad sāksies nodarbības?

Šobrīd Jūlija audzina bērnus, un mēs ļoti, ļoti gaidām viņu atpakaļ ap martu!

Kad suns ir apguvis paklausības pamatus un komandas, savukārt, saimnieks ir apguvis, kā mācīt un kontrolēt savu ķepaini, ir laiks doties pie citiem suņiem, lai iemācītos mācīties kopā ar citiem. 

Nodarbības veidotas tā, lai sunim un saimniekam būtu interesanti piedalīties, tiek nodarbināts gan mīļdzīvnieka ķermenis, gan prāts. Nodarbībās iekļauti arī dažādi spēles elementi un šķēršļu pārvarēšana.

Dažiem suņiem tas būs īsts pārbaudījums, jo citi suņi ir ļoti spēcīgs kairinājums. Nodarbību rezultātā ķepainis iemācās klausīt saimnieku arī tad, ja redzeslokā parādās citi dzīvnieki vai kādi citi spēcīgi kairinātāji, kā arī suns attīsta savu intelektu un veido ciešākas sadarbības saites ar savu saimnieku.

Kopējais nodarbības ilgums:

90 minūtes

Nodarbība sastāv no 3 daļām:

  • Pamata paklausība (komandu atkārtošana) – suņi grupā iet blakus, maina virzienu, pilda komandu “Sēdi”, “Guli”, “Stāvi”. Gaidīšana, iešana uz vietu un citas bāzes komandas. Iešana apkārt konusiem un citi vingrinājumi, kur pamatā tiek atstrādāta komanda “Blakus”.
  • Meklēšanas spēles, interaktīvo rotaļlietu apgūšana (pieejamas vairāk nekā divdesmit dažādas interaktīvās spēles), kas trennē ķepaiņa prātu, gaidīšanas un fokusēšanās prasmi, kā arī veicina sadarbību starp ķepaini un saimnieku.
  • Vingrošana, balansēšanas uzdevumi, triki ar ķermeni – viss, kas kustina ķermeni un prātu.

Maksa par nodarbību: 1 nodarbība – 15 € vai abonements 5 nodarbībām – 60 €

Nodarbības notiek:  trešdienās un svētdienās plkst. 19:00.  Vietu skaits ir ierobežots (ne vairāk kā 9 suņi), tādēļ uz nodarbību iepriekš jāpiesakās, rakstot uz julija.elsa@petcity.lv.

Norises vieta: PetCity Akropole veikala telpās. 

Kas ir interaktīvās rotaļlietas
un kādu labāk izvēlēties savam mīlulim?
Noskaties!