PetCity suņu skola palīdz veidot savstarpēju saprašanos starp suni un viņa cilvēku

Pieredzējušu un prasmīgu kinologu pavadībā, suņu saimnieki mācās izprast suņa ķermeņa valodu un to, kā motivēt savu suni strādāt visdažādākajos apstākļos. Nodarbību laikā suņu saimnieki iemācās kā secīgi, pacietīgi, un efektīvi apmācīt savus četrkājainos draugus.

PetCity suņu skolā tiek izmantotas mūsdienīgas apmācības metodes, kuras pozitīvā veidā motivē suni strādāt, nevis piespiedu kārtā, izmantojot sodīšanu.

PetCity suņu skolā strādā profesionāli un klientu augsti novērtēti treneri – kinologi: Ivars Lielpēteris un Jūlija Elsa un Agnese Bunka-Bogdanova kā arī suņu sagatavošanai izstādēm trenere Valērija Šunkarova, kuri palīdzēs risināt arī dažādas suņa uzvedības problēmas. Tāpat suņu skola ir lielisks veids, kā socializēt savu mīluli.

PetCity suņu skola piedāvā:

  • Individuālas nodarbības un konsultācijas par suņu uzvedības problēmu risināšanu un  apmācību;
  • Kucēnu socializācijas skolu, kas paredzēta kucēniem no 2 līdz 5 mēnešu vecumam
  • Suņu paklausības nodarbības individuāli un grupās;
  • Smart Dogs jeb nodarbības mācītiem suņiem;
  • Seminārus un lekcijas;
  • Online apmācības un video konsultācijas.

Piedāvājam arī iespēju kopā ar treneri blakus esošajā zoopreču lielveikalā izvēlēties Tavam mīlulim piemērotākos produktus un aprīkojumu treniņiem.

Suņu skolu var apmeklēt jebkuras šķirnes un arī bezšķirnes suņi no 2 mēnešu līdz pat seniora vecumam. Jo ikviens suns ir pelnījis iegūt izglītību, savukārt saimnieks – uzticamu un klausīgu sabiedroto draugu.

Grupu nodarbības notiek PetCity Akropole un PetCity Viesturdārzs telpās, savukārt individuālās nodarbības pēc vienošanās – PetCity telpās, pie klienta mājās vai citā norunātā vietā. Suņu un viņu saimnieku ērtības labad, abās apmācību vietās pieejama bezmaksas autostāvvieta.